Autorzy  witryny

Anna Sikorska od 2000 roku  członek Klubu Turystów Pieszych PTTK "Wędrownik" w  Bydgoszczy. Przodownik  Turystyki  Pieszej, Instruktor  Krajoznawstwa  Regionu, Przodownik Turystyki Górskiej oraz Przewodnik Sudecki. Miłość do gór zaprowadziła ją do podjęcia pracy i zamieszkania w schronisku PTTK na Szczelińcu Wielkim w Górach Stołowych. Dotychczas zdobyła Odznakę Krajoznawczą Województwa Kujawsko-Pomorskiego w stopniu złotym. Jest twórcą witryny Odznaki Krajoznawczej Województwa Kujawsko-Pomorskiego oraz autorką większości opisów.

Piotr Hartwich W latach 2000-2014 roku  członek Klubu Turystów Pieszych PTTK "Wędrownik" w  Bydgoszczy. Przodownik Turystyki  Pieszej oraz Instruktor  Krajoznawstwa  Regionu. Zdobył Odznakę Krajoznawczą Województwa Kujawsko-Pomorskiego w stopniu złotym z diamentem. Jest autorem części opisów i zdjęć znajdujących się na stronie Odznaki.